sport
Live
134
Napoleon Social
Tickets
0
Napoleon Hub
Promo's
Napoleon Hub
registreren
Inloggen
sport
Voetbal
Tennis
Basketbal
Wielrennen
eSport Voetbal
Darts
Entertainment en politiek
eSport Counter-Strike 2
Tafeltennis
IJshockey
Snooker
Handbal
Volleybal
American football
eSport Basketbal
eSport Dota 2
eSport League of Legends
Formule
MMA
Boksen
Golf
Honkbal
Australian football
Badminton
Schaken
Zaalvoetbal
Motorsport
Rugby
Cricket
eSport Arena of Valor
eSport Honor of Kings
eSport Rainbow Six
eSport Valorant
eSport IJshockey
eSport Tennis
Betslip is leeg. Selecteer evenementen en plaats je weddenschap.
Handbal
Argentinië
LHC Oro - Apertura
Club Ferrocarril Mitre - CA Velez Sarsfield
Visualisatie
Halftime
Club Ferrocarril Mitre
9:11
CA Velez Sarsfield
Handbal
LHC Oro - Apertura
Halftime
Club Ferrocarril Mitre
CA Velez Sarsfield
H1
9
11
2
Suspension minutes
6
Chat
Odds
Stats
H2H
Insights
Alles
Totalen
Specials
Handicap
Helften
Eindresultaat
Club Ferrocarril Mitre wint de wedstrijd
1
2.45
Gelijkspel
X
6.15
CA Velez Sarsfield wint de wedstrijd
2
1.83
Totaal aantal doelpunten
Doelpunten
MEER DAN
MINDER DAN
47.5
Meer dan 47.5 doelpunten in totaal
1.87
Minder dan 47.5 doelpunten in totaal
1.67
Handicap
Club Ferrocarril Mitre
CA Velez Sarsfield
Club Ferrocarril Mitre wint met handicap (0.5)
0.5
1.83
CA Velez Sarsfield wint met handicap (-0.5)
-0.5
1.75
Ongeldig bij gelijkspel
Club Ferrocarril Mitre wint de match
Club Ferrocarril Mitre
2.17
CA Velez Sarsfield wint de match
CA Velez Sarsfield
1.62
Totaal aantal doelpunten van het team
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten
Club Ferrocarril Mitre wint & meer dan 47.5 doelpunten
Club Ferrocarril Mitre & meer dan 47.5
4.10
Gelijkspel & meer dan 47.5 doelpunten
Gelijkspel & meer dan 47.5
8.25
CA Velez Sarsfield wint & meer dan 47.5 doelpunten
CA Velez Sarsfield & meer dan 47.5
3.40
Club Ferrocarril Mitre wint & minder dan 47.5 doelpunten
Club Ferrocarril Mitre & minder dan 47.5
3.95
Gelijkspel & minder dan 47.5 doelpunten
Gelijkspel & minder dan 47.5
8.00
CA Velez Sarsfield wint & minder dan 47.5 doelpunten
CA Velez Sarsfield & minder dan 47.5
2.90
Doelpuntenmarge
Minder dan 47 gescoorde doelpunten
0-46
2.02
47 - 49 gescoorde doelpunten
47-49
3.65
50 - 52 gescoorde doelpunten
50-52
4.60
53 - 55 gescoorde doelpunten
53-55
7.75
56 - 58 gescoorde doelpunten
56-58
15.00
59 - 61 gescoorde doelpunten
59-61
40.00
Meer dan 61 gescoorde doelpunten
62+
50.00
Doelpuntenmarge Club Ferrocarril Mitre
Club Ferrocarril Mitre scoort minder dan 20 doelpunten
0-19
6.25
Club Ferrocarril Mitre scoort 20 - 22 doelpunten
20-22
2.95
Club Ferrocarril Mitre scoort 23 - 25 doelpunten
23-25
2.55
Club Ferrocarril Mitre scoort 26 - 28 doelpunten
26-28
4.50
Club Ferrocarril Mitre scoort 29 - 31 doelpunten
29-31
13.00
Club Ferrocarril Mitre scoort 32 - 34 doelpunten
32-34
50.00
Club Ferrocarril Mitre scoort meer dan 34 doelpunten
35+
50.00
Doelpuntenmarge CA Velez Sarsfield
CA Velez Sarsfield scoort minder dan 20 doelpunten
0-19
9.50
CA Velez Sarsfield scoort 20 - 22 doelpunten
20-22
3.35
CA Velez Sarsfield scoort 23 - 25 doelpunten
23-25
2.40
CA Velez Sarsfield scoort 26 - 28 doelpunten
26-28
3.75
CA Velez Sarsfield scoort 29 - 31 doelpunten
29-31
10.00
CA Velez Sarsfield scoort 32 - 34 doelpunten
32-34
45.00
CA Velez Sarsfield scoort meer dan 34 doelpunten
35+
50.00
Dubbele kans
Club Ferrocarril Mitre wint of gelijkspel
1X
1.75
Club Ferrocarril Mitre of CA Velez Sarsfield wint
12
1.05
Gelijkspel of CA Velez Sarsfield wint
X2
1.40
Winstmarge
Club Ferrocarril Mitre wint met meer dan 10 doelpunten verschil
Club Ferrocarril Mitre > 10
50.00
Club Ferrocarril Mitre wint met 6 à 10 doelpunten verschil
Club Ferrocarril Mitre 6-10
11.00
Club Ferrocarril Mitre wint met 1 à 5 doelpunten verschil
Club Ferrocarril Mitre 1-5
2.85
Gelijkspel
Gelijkspel
6.15
CA Velez Sarsfield wint met 1 à 5 doelpunten verschil
CA Velez Sarsfield 1-5
2.30
CA Velez Sarsfield wint met 6 à 10 doelpunten verschil
CA Velez Sarsfield 6-10
7.00
CA Velez Sarsfield wint met meer dan 10 doelpunten verschil
CA Velez Sarsfield > 10
50.00
Club Ferrocarril Mitre - Helft met de meeste doelpunten
Club Ferrocarril Mitre scoort meer doelpunten in 1e helft
1e helft
17.00
Club Ferrocarril Mitre scoort evenveel doelpunten in beide helften
Gelijk
17.00
Club Ferrocarril Mitre scoort meer doelpunten in 2e helft
2e helft
1.03
CA Velez Sarsfield - Helft met de meeste doelpunten
CA Velez Sarsfield scoort meer doelpunten in 1e helft
1e helft
3.95
CA Velez Sarsfield scoort evenveel doelpunten in beide helften
Gelijk
6.50
CA Velez Sarsfield scoort meer doelpunten in 2e helft
2e helft
1.40
Doelpunt 25 (incl. verlengingen)
Scoort 25 (incl. verlengingen)
Club Ferrocarril Mitre
1.80
Scoort 25 (incl. verlengingen)
CA Velez Sarsfield
1.95
Eerste naar 15 doelpunten (incl. verlengingen)
Eerste naar 20 doelpunten (incl. verlengingen)
Scoort als eerste 20 doelpunten (incl. verlengingen)
Club Ferrocarril Mitre
2.45
Scoort als eerste 20 doelpunten (incl. verlengingen)
CA Velez Sarsfield
1.50
Eerste naar 25 doelpunten (incl. verlengingen)
Scoort als eerste 25 doelpunten (incl. verlengingen)
Club Ferrocarril Mitre
2.07
Scoort als eerste 25 doelpunten (incl. verlengingen)
CA Velez Sarsfield
1.70
Totaal aantal doelpunten even/oneven
Oneven antal doelpunten
Oneven
1.87
Even aantal doelpunten
Even
1.78
3 way handicap
Club Ferrocarril Mitre wint met handicap (1:0)
Club Ferrocarril Mitre (1:0)
1.85
Gelijkspel met handicap (1:0)
Gelijkspel (1:0)
6.00
CA Velez Sarsfield wint met handicap (1:0)
CA Velez Sarsfield (1:0)
2.15
Team met meeste doelpunten in één helft
Club Ferrocarril Mitre scoort de meeste doelpunten in één helft
Club Ferrocarril Mitre
1.72
Gelijk
Gelijk
7.50
CA Velez Sarsfield scoort de meeste doelpunten in één helft
CA Velez Sarsfield
2.70
Club Ferrocarril Mitre vs Ca Velez Sarsfield - wedden & odds
Drag
Miniplayer
Close