Betslip is leeg. Selecteer evenementen en plaats je weddenschap.
Eindresultaat
2UP
Dubbele kans
MATCH
COMBOS
Meer dan 1.5 doelpunten in de wedstrijd
Viborg scoort meer dan 0.5 doelpunten
Totaal aantal doelpunten
Totaal aantal doelpunten van het team
Totaal aantal corners
Beide teams scoren
Team komt op eender welk moment op voorsprong
Doelpuntenmaker
resultaat in rust of in einde speeltijd
1ste helft - Resultaat
Doelpunten 1e helft
Asian totaal aantal doelpunten
Multigoals
AC Horsens - Multigoals
Viborg - Multigoals
Beide teams scoren en meer dan 2.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren en meer dan 3.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren of meer dan 2.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren of meer dan 3.5 totaal doelpunten
Multigoals in elke helft
Wint minstens één helft
Beide teams scoren in een helft
Beide teams scoren in beide helften
Doelpunt in beide helften
Gelijkspel in beide helften
Rust/einde speeltijd
Correcte score
Correcte score op elk moment
AC Horsens scoort opeenvolgende doelpunten
Viborg scoort opeenvolgende doelpunten
AC Horsens wint na achterstand
Viborg wint na achterstand
Totaal aantal doelpunten 1e helft & totaal aantal doelpunten einde wedstrijd
AC Horsens - Totaal aantal doelpunten in 1ste helft & totaal aantal doelpunten in volledige wedstrijd
Viborg - totaal aantal doelpunten 1ste helft & totaal aantal doelpunten in volledige wedstrijd
eerste helft totaal doelpunten en tweede helft totaal doelpunten
AC Horsens - eerste helft totaal doelpunten & tweede helft totaal doelpunten
Viborg - eerste helft totaal doelpunten & tweede helft totaal doelpunten
eerste helft totaal doelpunten of tweede helft totaal doelpunten
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (0.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (1.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (2.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (3.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (4.5)
Eindresultaat en totaal aantal doelpunten AC Horsens
Eindresultaat en totaal aantal doelpunten Viborg
Eindresultaat en aantal doelpunten
Eindresultaat en beide teams scoren
Eindresultaat en doelpunt in iedere helft
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (1.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (2.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (3.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (4.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (5.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (6.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (7.5)
Dubbele kans en aantal doelpunten
Dubbele kans & beide teams scoren
Dubbele kans en doelpunt in elke helft
wedstrijdresultaat of totaal doelpunten
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (0.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (1.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (2.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (3.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (4.5)
Totaal aantal doelpunten en beide teams scoren
Ongeldig bij gelijkspel
Handicap
Handicap 1X2
Asian handicap
AC Horsens scoort
Viborg scoort
Beide teams scoren 2+
AC Horsens scoort in elke helft
Viborg scoort in elke helft
AC Horsens wint beide helften
Viborg wint beide helften
AC Horsens wint of beide teams scoren
Gelijkspel of beide teams scoren
Viborg wint of beide teams scoren
AC Horsens wint of minder dan X doelpunten
Gelijkspel of minder dan X doelpunten
Viborg wint of minder dan X doelpunten
AC Horsens wint of meer dan X doelpunten
Gelijkspel of meer dan X doelpunten
Viborg wint of meer dan X doelpunten
AC Horsens wint of een team behoudt een clean sheet
Gelijkspel of clean sheet
Viborg wint of team behoudt een clean sheet
Doelpunt 1
Doelpunt 1 & 1X2
Team dat het laatste doelpunt scoort
Exact aantal doelpunten
Exact aantal doelpunten AC Horsens
Exact aantal doelpunten Viborg
Helft met de meeste doelpunten
Helft met de meeste doelpunten van AC Horsens
Helft met de meeste doelpunten van Viborg
MultiScores
Exacte score rust/einde van de wedstrijd
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (1.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (2.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (3.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (4.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (5.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (6.5)
Rust/einde speeltijd of rust/einde speeltijd
AC Horsens - Multigoals in elke helft
Viborg - Multigoals in elke helft
1ste helft - Dubbele kans
1ste helft - Beide teams scoren
1e helft - Team totaal aantal doelpunten
1e helft - Multigoals
1ste helft - AC Horsens meerdere doelpunten
1ste helft - aantal doelpunten Viborg
1e helft - ongeldig bij gelijkspel
1ste helft - Handicap
Handicap 0:1 1e helft
Handicap 0:2 1e helft
Handicap 1:0 1e helft
Handicap 2:0 1e helft
Handicap 3:0 1e helft
1ste helft - AC Horsens scoort
1ste helft - Viborg scoort
1e helft - Doelpunt 1
Exact aantal doelpunten 1e helft
1e helft - exact aantal doelpunten AC Horsens
1e helft - exact aantal doelpunten Viborg
1e helft - correcte score
1ste helft - oneven/even aantal doelpunten
2e helft - Resultaat
2de helft - Dubbele kans
2e helft - beide teams scoren
2de helft - Totaal doelpunten
2e helft - Team totaal aantal doelpunten
2e helft - Multigoals
2de helft - aantal doelpunten AC Horsens
2de helft - aantal doelpunten Viborg
2e helft - ongeldig bij gelijkspel
2de helft - Handicap
Handicap 0:1 2e helft
Handicap 0:2 2e helft
Handicap 1:0 2e helft
Handicap 2:0 2e helft
Handicap 3:0 2e helft
2de helft - AC Horsens scoort
2de helft - Viborg scoort
2e helft - correcte score
Methode van scoren doelpunt nummer 1.
Even/oneven aantal doelpunten
AC Horsens - oneven/even doelpunten
Viborg oneven/even doelpunten
Team Totaal aantal Corners
1e helft - Totaal hoekschoppen
1e helft - Totaal aantal corners van het team
Elk team meer dan X hoekschoppen
Meeste corners
Corner handicap
Cornermarge
Cornermarge AC Horsens
Corner marge Viborg
Team dat corner nummer 1 trapt
Eerste op X corners
Laatste hoekschop
Even/oneven aantal corners
1e helft - Hoekschoppen 1X2
1e helft - corner marge
1e helft - even/oneven aantal corners
Totaal eigen doelpunten
Totaal strafschoppen toegekend
Speler scoort 2+/3+
Speler scoort doelpunt nummer 1 van AC Horsens
Speler scoort doelpunt nummer 1 van Viborg
Een van beide spelers scoort
Beide spelers scoren
Speler scoort - 1e helft / 2e helft / beide
Totaal aantal doelpunten – Eerste X minuten
1X2 resultaat – Eerste X minuten
Tijdstip doelpunt 1 (10 min)
Tijdstip doelpunt 1 (15 min)