Eindresultaat
Dubbele kans
Totaal aantal doelpunten
Doelpunten
MEER DAN
MINDER DAN
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
6.5
Totaal aantal doelpunten van het team
Beide teams scoren
Team komt op eender welk moment op voorsprong
resultaat in rust of in einde speeltijd
1ste helft - Resultaat
Doelpunten 1e helft
Asian totaal aantal doelpunten
Multigoals
Hillerod - Multigoals
Hobro - Multigoals
Beide teams scoren en meer dan 2.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren en meer dan 3.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren of meer dan 2.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren of meer dan 3.5 totaal doelpunten
Multigoals in elke helft
Wint minstens één helft
Beide teams scoren in een helft
Beide teams scoren in beide helften
Doelpunt in beide helften
Gelijkspel in beide helften
Rust/einde speeltijd
Correcte score
Correcte score op elk moment
Hillerod scoort opeenvolgende doelpunten
Hobro scoort opeenvolgende doelpunten
Hillerod wint na achterstand
Hobro wint na achterstand
Totaal aantal doelpunten 1e helft & totaal aantal doelpunten einde wedstrijd
Hillerod - Totaal aantal doelpunten in 1ste helft & totaal aantal doelpunten in volledige wedstrijd
Hobro - totaal aantal doelpunten 1ste helft & totaal aantal doelpunten in volledige wedstrijd
eerste helft totaal doelpunten en tweede helft totaal doelpunten
Hillerod - eerste helft totaal doelpunten & tweede helft totaal doelpunten
Hobro - eerste helft totaal doelpunten & tweede helft totaal doelpunten
eerste helft totaal doelpunten of tweede helft totaal doelpunten
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (0.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (1.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (2.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (3.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (4.5)
Eindresultaat en totaal aantal doelpunten Hillerod
Eindresultaat en totaal aantal doelpunten Hobro
Eindresultaat en aantal doelpunten
Eindresultaat en beide teams scoren
Eindresultaat en doelpunt in iedere helft
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (1.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (2.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (3.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (4.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (5.5)
Dubbele kans en aantal doelpunten
Dubbele kans & beide teams scoren
Dubbele kans en doelpunt in elke helft
wedstrijdresultaat of totaal doelpunten
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (0.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (1.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (2.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (3.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (4.5)
Totaal aantal doelpunten en beide teams scoren
Ongeldig bij gelijkspel
Handicap
Handicap 1X2
Asian handicap
Hillerod scoort
Hobro scoort
Beide teams scoren 2+
Hillerod scoort in elke helft
Hobro scoort in elke helft
Hillerod wint beide helften
Hobro wint beide helften
Hillerod wint of beide teams scoren
Gelijkspel of beide teams scoren
Hobro wint of beide teams scoren
Hillerod wint of minder dan X doelpunten
Gelijkspel of minder dan X doelpunten
Hobro wint of minder dan X doelpunten
Hillerod wint of meer dan X doelpunten
Gelijkspel of meer dan X doelpunten
Hobro wint of meer dan X doelpunten
Hillerod wint of een team behoudt een clean sheet
Gelijkspel of clean sheet
Hobro wint of team behoudt een clean sheet
Doelpunt 1
Doelpunt 1 & 1X2
Team dat het laatste doelpunt scoort
Exact aantal doelpunten
Exact aantal doelpunten Hillerod
Exact aantal doelpunten Hobro
Helft met de meeste doelpunten
Helft met de meeste doelpunten van Hillerod
Helft met de meeste doelpunten van Hobro
MultiScores
Exacte score rust/einde van de wedstrijd
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (1.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (2.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (3.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (4.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (5.5)
Rust/einde speeltijd of rust/einde speeltijd
Hillerod - Multigoals in elke helft
Hobro - Multigoals in elke helft
1ste helft - Dubbele kans
1ste helft - Beide teams scoren
1e helft - Team totaal aantal doelpunten
1e helft - Multigoals
1ste helft - Hillerod meerdere doelpunten
1ste helft - aantal doelpunten Hobro
1e helft - ongeldig bij gelijkspel
1ste helft - Handicap
Handicap 0:1 1e helft
Handicap 0:2 1e helft
Handicap 0:3 1e helft
Handicap 1:0 1e helft
Handicap 2:0 1e helft
1ste helft - Hillerod scoort
1ste helft - Hobro scoort
1e helft - Doelpunt 1
Exact aantal doelpunten 1e helft
1e helft - exact aantal doelpunten Hillerod
1e helft - exact aantal doelpunten Hobro
1e helft - correcte score
1ste helft - oneven/even aantal doelpunten
2e helft - Resultaat
2de helft - Dubbele kans
2e helft - beide teams scoren
2de helft - Totaal doelpunten
2e helft - Team totaal aantal doelpunten
2e helft - Multigoals
2de helft - aantal doelpunten Hillerod
2de helft - aantal doelpunten Hobro
2e helft - ongeldig bij gelijkspel
2de helft - Handicap
Handicap 0:1 2e helft
Handicap 0:2 2e helft
Handicap 1:0 2e helft
2de helft - Hillerod scoort
2de helft - Hobro scoort
2e helft - correcte score
Even/oneven aantal doelpunten
Hillerod - oneven/even doelpunten
Hobro oneven/even doelpunten
Totaal aantal doelpunten – Eerste X minuten
1X2 resultaat – Eerste X minuten
Tijdstip doelpunt 1 (10 min)
Tijdstip doelpunt 1 (15 min)

Hillerod vs Hobro - wedden & odds