Eindresultaat
Dubbele kans
MATCH
COMBOS
Minder dan 4.5 doelpunten
Meer dan 0.5 doelpunten in de wedstrijd
Minder dan 2.5 doelpunten in 1e helft
totale odd @ 1.20
Totaal aantal doelpunten
Totaal aantal doelpunten van het team
Totaal aantal corners
Beide teams scoren
Team komt op eender welk moment op voorsprong
Doelpuntenmaker
SuperSub
resultaat in rust of in einde speeltijd
1ste helft - Resultaat
Doelpunten 1e helft
Asian totaal aantal doelpunten
Multigoals
Nautico PE - Multigoals
Athletic Club MG - Multigoals
Beide teams scoren en meer dan 2.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren en meer dan 3.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren of meer dan 2.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren of meer dan 3.5 totaal doelpunten
Multigoals in elke helft
Wint minstens één helft
Beide teams scoren in een helft
Beide teams scoren in beide helften
Doelpunt in beide helften
Gelijkspel in beide helften
Rust/einde speeltijd
Correcte score
Correcte score op elk moment
Nautico PE scoort opeenvolgende doelpunten
Athletic Club MG scoort opeenvolgende doelpunten
Nautico PE wint na achterstand
Athletic Club MG wint na achterstand
Totaal aantal doelpunten 1e helft & totaal aantal doelpunten einde wedstrijd
Nautico PE - Totaal aantal doelpunten in 1ste helft & totaal aantal doelpunten in volledige wedstrijd
Athletic Club MG - totaal aantal doelpunten 1ste helft & totaal aantal doelpunten in volledige wedstrijd
eerste helft totaal doelpunten en tweede helft totaal doelpunten
Nautico PE - eerste helft totaal doelpunten & tweede helft totaal doelpunten
Athletic Club MG - eerste helft totaal doelpunten & tweede helft totaal doelpunten
eerste helft totaal doelpunten of tweede helft totaal doelpunten
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (0.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (1.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (2.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (3.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (4.5)
Eindresultaat en totaal aantal doelpunten Nautico PE
Eindresultaat en totaal aantal doelpunten Athletic Club MG
Eindresultaat en aantal doelpunten
Eindresultaat en beide teams scoren
Eindresultaat en doelpunt in iedere helft
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (1.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (2.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (3.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (4.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (5.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (6.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (7.5)
Dubbele kans en aantal doelpunten
Dubbele kans & beide teams scoren
Dubbele kans en doelpunt in elke helft
wedstrijdresultaat of totaal doelpunten
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (0.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (1.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (2.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (3.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (4.5)
Totaal aantal doelpunten en beide teams scoren
Ongeldig bij gelijkspel
Handicap
Handicap 1X2
Asian handicap
Nautico PE scoort
Athletic Club MG scoort
Beide teams scoren 2+
Nautico PE scoort in elke helft
Athletic Club MG scoort in elke helft
Nautico PE wint beide helften
Athletic Club MG wint beide helften
Nautico PE wint of beide teams scoren
Gelijkspel of beide teams scoren
Athletic Club MG wint of beide teams scoren
Nautico PE wint of minder dan X doelpunten
Gelijkspel of minder dan X doelpunten
Athletic Club MG wint of minder dan X doelpunten
Nautico PE wint of meer dan X doelpunten
Gelijkspel of meer dan X doelpunten
Athletic Club MG wint of meer dan X doelpunten
Nautico PE wint of een team behoudt een clean sheet
Gelijkspel of clean sheet
Athletic Club MG wint of team behoudt een clean sheet
Doelpunt 1
Doelpunt 1 & 1X2
Team dat het laatste doelpunt scoort
Exact aantal doelpunten
Exact aantal doelpunten Nautico PE
Exact aantal doelpunten Athletic Club MG
Helft met de meeste doelpunten
Helft met de meeste doelpunten van Nautico PE
Helft met de meeste doelpunten van Athletic Club MG
MultiScores
Exacte score rust/einde van de wedstrijd
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (1.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (2.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (3.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (4.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (5.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (6.5)
Rust/einde speeltijd of rust/einde speeltijd
Nautico PE - Multigoals in elke helft
Athletic Club MG - Multigoals in elke helft
1ste helft - Dubbele kans
1ste helft - Beide teams scoren
1e helft - Team totaal aantal doelpunten
1e helft - Multigoals
1ste helft - Nautico PE meerdere doelpunten
1ste helft - aantal doelpunten Athletic Club MG
1e helft - ongeldig bij gelijkspel
1ste helft - Handicap
Handicap 0:1 1e helft
Handicap 0:2 1e helft
Handicap 0:3 1e helft
1ste helft - Nautico PE scoort
1ste helft - Athletic Club MG scoort
1e helft - Doelpunt 1
Exact aantal doelpunten 1e helft
1e helft - exact aantal doelpunten Nautico PE
1e helft - exact aantal doelpunten Athletic Club MG
1e helft - correcte score
1ste helft - oneven/even aantal doelpunten
2e helft - Resultaat
2de helft - Dubbele kans
2e helft - beide teams scoren
2de helft - Totaal doelpunten
2e helft - Team totaal aantal doelpunten
2e helft - Multigoals
2de helft - aantal doelpunten Nautico PE
2de helft - aantal doelpunten Athletic Club MG
2e helft - ongeldig bij gelijkspel
2de helft - Handicap
Handicap 0:1 2e helft
Handicap 0:2 2e helft
Handicap 0:3 2e helft
2de helft - Nautico PE scoort
2de helft - Athletic Club MG scoort
2e helft - correcte score
Even/oneven aantal doelpunten
Nautico PE - oneven/even doelpunten
Athletic Club MG oneven/even doelpunten
Team Totaal aantal Corners
Elk team meer dan X hoekschoppen
Meeste corners
Corner handicap
Cornermarge
Team dat corner nummer 1 trapt
Eerste op X corners
Even/oneven aantal corners
Speler scoort 2+/3+
SuperSub
Een speler scoort meer dan X doelpunten
SuperSub
Een van beide spelers scoort
Beide spelers scoren
Speler scoort - 1e helft / 2e helft / beide
Totaal aantal doelpunten – Eerste X minuten
1X2 resultaat – Eerste X minuten
Tijdstip doelpunt 1 (10 min)
Tijdstip doelpunt 1 (15 min)

Nautico Pe vs Athletic Club Mg - wedden & odds