Eindresultaat
Dubbele kans
Totaal aantal doelpunten
Doelpunten
MEER DAN
MINDER DAN
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
6.5
Totaal aantal doelpunten van het team
Beide teams scoren
Team komt op eender welk moment op voorsprong
resultaat in rust of in einde speeltijd
1ste helft - Resultaat
Doelpunten 1e helft
Asian totaal aantal doelpunten
Multigoals
Rubio Nu - Multigoals
Sportivo San Lorenzo - Multigoals
Beide teams scoren en meer dan 2.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren en meer dan 3.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren of meer dan 2.5 totaal doelpunten
Beide teams scoren of meer dan 3.5 totaal doelpunten
Multigoals in elke helft
Wint minstens één helft
Beide teams scoren in een helft
Beide teams scoren in beide helften
Doelpunt in beide helften
Gelijkspel in beide helften
Rust/einde speeltijd
Correcte score
Correcte score op elk moment
Rubio Nu scoort opeenvolgende doelpunten
Sportivo San Lorenzo scoort opeenvolgende doelpunten
Rubio Nu wint na achterstand
Sportivo San Lorenzo wint na achterstand
Totaal aantal doelpunten 1e helft & totaal aantal doelpunten einde wedstrijd
Rubio Nu - Totaal aantal doelpunten in 1ste helft & totaal aantal doelpunten in volledige wedstrijd
Sportivo San Lorenzo - totaal aantal doelpunten 1ste helft & totaal aantal doelpunten in volledige wedstrijd
eerste helft totaal doelpunten en tweede helft totaal doelpunten
Rubio Nu - eerste helft totaal doelpunten & tweede helft totaal doelpunten
Sportivo San Lorenzo - eerste helft totaal doelpunten & tweede helft totaal doelpunten
eerste helft totaal doelpunten of tweede helft totaal doelpunten
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (0.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (1.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (2.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (3.5)
Eindresultaat & totaal aantal doelpunten (4.5)
Eindresultaat en totaal aantal doelpunten Rubio Nu
Eindresultaat en totaal aantal doelpunten Sportivo San Lorenzo
Eindresultaat en aantal doelpunten
Eindresultaat en beide teams scoren
Eindresultaat en doelpunt in iedere helft
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (1.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (2.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (3.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (4.5)
Dubbele kans & totaal aantal doelpunten (5.5)
Dubbele kans en aantal doelpunten
Dubbele kans & beide teams scoren
Dubbele kans en doelpunt in elke helft
wedstrijdresultaat of totaal doelpunten
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (0.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (1.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (2.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (3.5)
Eindresultaat of doelpunten in 1ste helft (4.5)
Totaal aantal doelpunten en beide teams scoren
Ongeldig bij gelijkspel
Handicap
Handicap 1X2
Asian handicap
Rubio Nu scoort
Sportivo San Lorenzo scoort
Beide teams scoren 2+
Rubio Nu scoort in elke helft
Sportivo San Lorenzo scoort in elke helft
Rubio Nu wint beide helften
Sportivo San Lorenzo wint beide helften
Rubio Nu wint of beide teams scoren
Gelijkspel of beide teams scoren
Sportivo San Lorenzo wint of beide teams scoren
Rubio Nu wint of minder dan X doelpunten
Gelijkspel of minder dan X doelpunten
Sportivo San Lorenzo wint of minder dan X doelpunten
Rubio Nu wint of meer dan X doelpunten
Gelijkspel of meer dan X doelpunten
Sportivo San Lorenzo wint of meer dan X doelpunten
Rubio Nu wint of een team behoudt een clean sheet
Gelijkspel of clean sheet
Sportivo San Lorenzo wint of team behoudt een clean sheet
Doelpunt 1
Doelpunt 1 & 1X2
Team dat het laatste doelpunt scoort
Exact aantal doelpunten
Exact aantal doelpunten Rubio Nu
Exact aantal doelpunten Sportivo San Lorenzo
Helft met de meeste doelpunten
Helft met de meeste doelpunten van Rubio Nu
Helft met de meeste doelpunten van Sportivo San Lorenzo
MultiScores
Exacte score rust/einde van de wedstrijd
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (1.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (2.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (3.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (4.5)
Rust/einde speeltijd & totaal aantal doelpunten (5.5)
Rust/einde speeltijd of rust/einde speeltijd
Rubio Nu - Multigoals in elke helft
Sportivo San Lorenzo - Multigoals in elke helft
1ste helft - Dubbele kans
1ste helft - Beide teams scoren
1e helft - Team totaal aantal doelpunten
1e helft - Multigoals
1ste helft - Rubio Nu meerdere doelpunten
1ste helft - aantal doelpunten Sportivo San Lorenzo
1e helft - ongeldig bij gelijkspel
1ste helft - Handicap
Handicap 0:1 1e helft
Handicap 0:2 1e helft
Handicap 0:3 1e helft
Handicap 1:0 1e helft
Handicap 2:0 1e helft
1ste helft - Rubio Nu scoort
1ste helft - Sportivo San Lorenzo scoort
1e helft - Doelpunt 1
Exact aantal doelpunten 1e helft
1e helft - exact aantal doelpunten Rubio Nu
1e helft - exact aantal doelpunten Sportivo San Lorenzo
1e helft - correcte score
1ste helft - oneven/even aantal doelpunten
2e helft - Resultaat
2de helft - Dubbele kans
2e helft - beide teams scoren
2de helft - Totaal doelpunten
2e helft - Team totaal aantal doelpunten
2e helft - Multigoals
2de helft - aantal doelpunten Rubio Nu
2de helft - aantal doelpunten Sportivo San Lorenzo
2e helft - ongeldig bij gelijkspel
2de helft - Handicap
Handicap 0:1 2e helft
Handicap 0:2 2e helft
Handicap 1:0 2e helft
2de helft - Rubio Nu scoort
2de helft - Sportivo San Lorenzo scoort
2e helft - correcte score
Even/oneven aantal doelpunten
Rubio Nu - oneven/even doelpunten
Sportivo San Lorenzo oneven/even doelpunten
Totaal aantal doelpunten – Eerste X minuten
1X2 resultaat – Eerste X minuten
Tijdstip doelpunt 1 (10 min)
Tijdstip doelpunt 1 (15 min)

Rubio Nu vs Sportivo San Lorenzo - wedden & odds